fbpx

Lasteaed

Hea lasteaia töötaja!

Siin on Teile kiire ülevaade ksülitoolist ja kontaktivorm hinnapakkumise ning infotunni broneeringu jaoks.Hedy Lehtmets on teie kontaktisikuks frenzy ksülitoolpastillide tellimisel ja info jagamisel .Lisainfot soovitame lugeda lisaks ka frenzy.ee blogiartiklite ja ksülitooliinfo all.

Hedyga on Teil võimalik kontakteeruda alloleva vormi kaudu või meilitsi frenzy@xylimanbaltic.com, kiirete asjaolude korral telefonitsi 5388 6662.

Ksülitool

Looduslik aine,  mis  rutiinsel  kasutamisel suuhügieeni toetamiseks on tõenduspõhine hambaaukude  ennetusmeetod. Soome näitel on riikliku tervisedendusprogrammina ksülitooli jagamine lasteaedades ja koolides juba aastakümneid end õigustanud.

Ksülitooli  hambaaukude  teket  ennetav  efekt  on  seotud  peamiselt just  selle  toimega  kaariest  põhjustava  (Streptococcus Mutans) bakterile.

Kellele?

Ksülitooli tarvitamisega  peaks  alustama juba esimeste hammaste lõikumise järgselt ning kuuluma  iga  lapse  ja  täiskasvanu  suuhügieeni  rutiinide  hulka.

Kui palju?

Erinevate uuringute andmetel on hambaaukude vältimiseks vajalik minimaalselt 5 või 7 grammi täisksülitooli päevas, jagatuna selle vähemalt 4 korrale päevas. Tingituna ksülitooli toimemehhanismist on soovituslik tarbida täisksülitoolitooteid söögikordade järgselt.

10 frenzy täisksülitoolpastilli kaalub 6 grammi, seega 2-3 pastilli söögikorra järel katab päevase soovitatud koguse.

Kuidas seda lastele võimaldada?

Tegemist on allergeenivaba toiduainega (sobib ka kõigile eridieeti vajavatele lastele), seega võiks kaaluda toote lisamist lasteaia toidueelarvesse.

Arutada lastevanematega võimalust ja soovi laste tervise nimel rahastada. Pakume ka võimalust tellida meie esindaja koha peale vanematele ksülitoolist rääkima ja küsimustele vastama.

Hind?

Veebipoes müügil olevad karbid on arvestusega just nimelt lasteaiarühma ühe nädala koguseks. 700 grammises karbis on üle 1200 pastilli, mis jagatud viiele päevale on 240 pastilli päevas, mis annab nt 24 liikmelise rühma puhul jagada 10 pastilli päeva jooksul.

Hulgiostul leiame soodsama ja kullerteenusega lahenduse olenevalt kogustest. KÜSI JULGELT PAKKUMIST!

Näidishind lapse kohta kuus maksimaalse kuluga

Kuu vajadus rühma kohta 4 karpi 

[contact-form-7 id=”175″ title=”Contact form 1″]

Kingime Sulle 10% sooduskupongi!

Registreeri ennast frenzy kliendiks, ning meie kingime

Sulle sooduskupongi esimeseks ostuks!